אטרקציות לאירועים

אטרקציות לטקס חינה

האם אטרקציות בחינה הם נחלתם של עשירים בלבד?
טרם אתם מתחילים במלאכת בניית האירוע שלכם חפשו השראה ליצירת אירוע ייחודיי ומרגש. תדונו עם עצמכם מה באמת מסעיר אתכם? מה נחשב ליפה בעינכם? על מה תמיד חלמתם כאשר תכננתם לחגוג טקס חינה? ובנו לכם רעיון שסביבו תבנו את כל האירוע. לעיטים רעיונות פשוטים הנובעים מעצמכם עולים בכמה רמות מעל אירוע גרנדיוזי, מנכר עיניים ומושקע מבחינה כספית.
הרעיונות יכולים להיות עיצוב שוק מרוקאי תוסס שיקבל את פני האורחים שלכם, עם אביזרים ודוכנים של ספינג' ומופלטה, פיצוחים ומטעמים כמו עוגיות מרוקאיות המסודרות בהשראת שוק, מספיק בלה של חציר מפוזר על הרצפה ויריעות של בדי יוטה כמוהם אביזרי דקורציה ומוזיקה מתאימה שתשלים את האווירה הכללית והרה לכם אופציה נחמדה לעיצוב קבל הפנים בטקס חינה, זה יכול לזרום בכמה וכמה כיוונים, ותמיד אפשר להוסיף אטרקציות כמו מתופפים לחינה או להקה לחינה ואפילו טריינד חדש לחינה מיוחדת שתפסה את הכינוי חינה אלטרנטיבית, בה הקהל מופעל בצורה מיוחדת מתאים לכאלה שהשיוך העדתי לא בדיוק מתאים להם, אותם זוגות שהמשפחה שלהם היא תערובת גנטית של רוסיה מרוקו אלג'יר והודו, מאחר ואינם מעוניים לחגוג חינה הודית או חינה מרוקאית מסורתית הם מעדיפים לקיים את טקס החינה שלהם בהשפעת הניו אייג'. האטרקציות לחינה יכולת להמשיך באין ספור כיוונים כמו ציורי חינה, מגנטים לאירועים וכדו.
יחד עם זאת תמיד זכרו אפשר לעשות חינה סטנדרטית עם חברה להפקת חינה , די ג'יי ועוף אבל אם תתאמצו טיפה תוכלו להפוך את האירוע שלכם לחוויה מסעירה שיזכרו אותה לכל החיים, חוויה שבהשקעה זניחה יכולה להפוך את האירוע שלכם למשהו מיוחד, בדיוק כמו שחלמתם, צריך לשאוב מתוך עצמנו את החוויות האישיות, את המאוויים האישים, הצבעים והניחוחות מהם אנו מושפעים ולהשליך את זה על האירוע הפרטי שלנו.

קראו כאן חינה ב- בר מצווה בכותל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*